Jesteś tutaj: Start / Zamówienia publiczne

Zamówienia publiczne

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

ZAPYTANIE OFERTOWE DOTYCZĄCE ZAPEWNIENIA USŁUGI CATERINGOWEJ DLA UCZESTNIKÓW KONFERENCJI UPOWSZECHNIAJĄCEJ PROJEKT ERASMUS+ pn.: „Zawodowcy otwarci na Europę”

2022-09-23

Przedmiotem   niniejszego   zapytania  ofertowego  jest  realizacja usługi cateringowej  w ramach KONFERENCJI UPOWSZECHNIAJĄCEJ PROJEKT ERASMUS+   pn.: „Zawodowcy otwarci na Europę”

 

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA:

Konferencja odbędzie się w Domu Kultury Oskard, ul. Aleje 1 Maja 7a, 62-510 Konin, w dniu 9 listopada 2022 r.  Przerwa obiadowa przewidywana jest na godzinę 14.30.

Przewidywana liczba uczestników to około 150 osób. Ostateczna liczba uczestników zostanie uaktualniona na tydzień przed planowanym wydarzeniem tj. do dnia 2 listopada 2022 r.

 

PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA:

W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobligowany jest do organizacji cateringu     w miejscu i czasie wymienionym powyżej w  zakresie :

1. zapewnienia serwisu gastronomicznego ( stoliki bankietowe, obrusy, talerze, sztućce, filiżanki oraz stół cateringowy pod bufet),

2. przygotowania stołów, ekspozycji menu

3. zapewnienia różnorodności wyżywienia zgodnie z przedstawioną poniżej szczegółową specyfikacją zamówienia

4. zapewnienia obsługi kelnerskiej oraz dbałości o estetykę miejsca podawania wyżywienia

5. posprzątania po zakończeniu całego wydarzenia (w zakresie dotyczącym cateringu)

Czytaj więcej o: ZAPYTANIE OFERTOWE DOTYCZĄCE ZAPEWNIENIA USŁUGI CATERINGOWEJ DLA UCZESTNIKÓW KONFERENCJI UPOWSZECHNIAJĄCEJ PROJEKT ERASMUS+ pn.: „Zawodowcy otwarci na Europę”

PROTOKÓŁ WYBORU OFERTY na usługi pośrednictwa w rezerwacji, sprzedaży i sukcesywnej dostawie biletów lotniczych w ramach projektu Erasmus+ pn.: „Europa otwarta na zawodowców” w ramach zapytania ofertowego z dnia 14.03.2022 R.

2022-03-23
 1. Zamawiający:

Nabywca:

Województwo Wielkopolskie

Al. Niepodległości 34

61-714 Poznań

NIP 778-134-68-88

 

Odbiorca:

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie

 1. Okólna 47a 62-510 Konin

 

 1. Przedmiot zamówienia:
 • Przedmiotem zamówienia jest usługa pośrednictwa w rezerwacji, sprzedaży i sukcesywnej dostawie biletów lotniczych na rzecz Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego
  i Zawodowego w Koninie w 2022r.
 • Zamawiający przewiduje zakup ok. 43 biletów lotniczych.
 • Przy sprzedaży biletów, Wykonawca zobowiązany jest stosować minimalne ceny dostępne
  w danym terminie na danej trasie, z zachowaniem uczciwości handlowej.
 • Usługa obejmuje zakup grupowych i indywidualnych biletów lotniczych, w tym 26 biletów grupowych lub indywidualnych dla uczniów wraz z opiekunami, zakup 14 biletów indywidualnych dla kadry kształcenia i szkolenia zawodowego oraz zakup 3 biletów indywidualnych dla personelu zarządzającego projektem.

 

KOD CPV: 63512000-1 - Usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych

Czytaj więcej o: PROTOKÓŁ WYBORU OFERTY na usługi pośrednictwa w rezerwacji, sprzedaży i sukcesywnej dostawie biletów lotniczych w ramach projektu Erasmus+ pn.: „Europa otwarta na zawodowców” w ramach zapytania ofertowego z dnia 14.03.2022 R.

ZAPYTANIE OFERTOWE - Usługa pośrednictwa w rezerwacji, sprzedaży i sukcesywnej dostawie biletów lotniczych w ramach projektu Erasmus+ pn.: ”Europa otwarta na zawodowców”

2022-03-14

ZAPYTANIE OFERTOWE
zamówienia o wartości szacunkowej powyżej 30.000 PLN do 30.000 euro

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie zwraca się z prośba o złożenie oferty na zakup niżej wymienionych artykułów/towarów, usług z uwzględnieniem wielkości zamówienia:

 

Lp.

Nazwa artykułu/towaru, usługi

 

Ilość

1

Usługa pośrednictwa w rezerwacji, sprzedaży i sukcesywnej dostawie biletów lotniczych w ramach projektu Erasmus+ pn.: ”Europa otwarta na zawodowców”

 

43

Czytaj więcej o: ZAPYTANIE OFERTOWE - Usługa pośrednictwa w rezerwacji, sprzedaży i sukcesywnej dostawie biletów lotniczych w ramach projektu Erasmus+ pn.: ”Europa otwarta na zawodowców”

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego ​i Zawodowego w Koninie
Data utworzenia:2021-01-07
Data publikacji:2021-01-07
Osoba sporządzająca dokument:Andrzej Budny
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:5999